Posvícenská zábava 2014 se vydařila

Jako každý rok, i letošní první listopadový víkend byl ve znamení posvíceni. V naší sokolovně se tak 1. listopadu konala tradiční posvícenská zábava. 155 hostů znamenalo, že sál byl téměř vyprodán. Taneční večer odstartvalo předtančení tanečníků TK Admira Kladno, kteří jsou zároveň členy naší jednoty. A návštěvníky rozpohybovali svým vystoupením skvěle. Za doprovodu skupiny FREESTYLE se tancovalo skoro až do rána.

Fotografie ze zábavy
Fotografie ze zábavy
Fotografie ze zábavy
Fotografie ze zábavy
Fotografie ze zábavy
Fotografie ze zábavy
Fotografie ze zábavy
Fotografie ze zábavy
Fotografie ze zábavy
Fotografie ze zábavy
Fotografie ze zábavy
Fotografie ze zábavy
Fotografie ze zábavy
Fotografie ze zábavy
Fotografie ze zábavy
Fotografie ze zábavy
Fotografie ze zábavy
Fotografie ze zábavy
Fotografie ze zábavy