Nohejbalový turnaj tříčlenných družstev

Minulou sobotu - 18. května 2019, jsme uspořádali tradiční Nohejbalový turnaj tříčlenných družstev o pohár starostky Sokola. Byla to poslední akce ve cvičební roce 2018/2019. Krásné počasí přilákalo na naše hřiště několik desítek účastníků a diváků, včetně dětí. Pro všechny naše jednota zajistila občerstvení a pro příchozí děti i sportovní vyžití. 

Vzhledem k velké účasti, slunečnému počasí a hladkému průběhu turnaje hodnotíme akci jako velmi zdařilou. Pokud nám to technický stav hřiště dovolí, zopakujeme tu naší pěknou a tradiční akci i v průběhu dalších let.

Fotografie z nohejbalového turnaje 2019
Fotografie z nohejbalového turnaje 2019
Fotografie z nohejbalového turnaje 2019
Fotografie z nohejbalového turnaje 2019
Fotografie z nohejbalového turnaje 2019
Fotografie z nohejbalového turnaje 2019
Fotografie z nohejbalového turnaje 2019
Fotografie z nohejbalového turnaje 2019