Spouštíme nový web

A je to tady! Konečně náš náčelník dodělal to, co dlouho sliboval. Nový web naší jednoty! Trvalo to dlouho, co staré stránky jen tak visely v nefunkčním stavu. Obsah se neměnil, údaje byly zastaralé a my tak nějak věřili, že spíše využíváte facebooku a webové stránky už nejsou tak podstatné. A opak je pravdou, často chodily dotazy, proč nemáme na webu aktuální informace, pozvánky na akce a další věci. 

A tak jsme na tom začali makat, dali jsme úkol náčelníkovi, ať se o to postará. Znáte to, byly výmluvy, že to není jednoduché, že to nejde ... ale on v tajnosti makal a makal. A výsledek můžete vidět nyní.

Chybí tedy ještě doplnit historický obsah, ale o aktuality rozhodně nepřijdete. Slibujeme, že na webu nyní bude vše stejně rychle, jako na facebooku. Opravdu! Máte naše slovo.

Děkujeme, že jste vydrželi, ptali se, hnali nás dál. Věříme, že nový web zase vydrží několik let bez problémů. Pro zajímavost - staré stránky fungovali od začátku roku 2013 :)

Nový web