Svatomartinský turnaj ve stolním tenise

15. listopadu 2021 proběhl druhý ročník Svatomartinského turnaje ve stolním tenise. Letošní ročník byl poznamenaný omezením ohledně Covidu -19. Proto byl turnaj netradičně v pondělí odpoledne a byl připraven pouze pro kategorii žactvo a dorost. Soutěž probíhala ve dvouhrách a jednotliví sportovci hráli všechny zápasy mezi sebou.

Přestože šlo o amatérský turnaj, hráči do každého zápasu vstupovali s maximálním soustředěním i nadšením. V turnaji se účastnilo celkem 8 statujících. Všichni účastníci obdrželi za svoje sportovní výkony cenu.

Na sportovní zápolení se přišla podívat zhruba desítka fandů, takže byla v sokolovně příjemná sportovní nálada.

Děkujeme všem účastníkům za účast a pořadatelům za výbornou organizaci turnaje.

Foto - účastníci