Sokolovna

Uzavření sokolovny od 12. 10. 2020

covid-19

V návaznosti na vládní opatření Vás informujeme, že naše sokolovna je od pondělí 12. října 2020 opět uzavřena pro veškeré cvičení a akce. Dle vládního nařízení je uzavření minimálně na 14 dní. Děkujeme za pochopení a přejeme všem pevné zdraví.

Víte, že Sokol má vlastní písmo?

Ikona - Víte, že

"Víte, že" je nová rubrika na webu naší jednoty. Články, které vždy uvedeme tímto slovním spojením, vám přinesou zajímavosti ze Sokola, z naší obce nebo našeho kraje. Náš první článek se bude týkat části nového grafického pojetí Sokola (přesněji grafického manuálu ČOS), který se začal realizovat v roce 2019 v rámci projektu Sokol 2030 - o kterém vám také přineseme zprávy.

Spouštíme nový web

Nový web

A je to tady! Konečně náš náčelník dodělal to, co dlouho sliboval. Nový web naší jednoty! Trvalo to dlouho, co staré stránky jen tak visely v nefunkčním stavu. Obsah se neměnil, údaje byly zastaralé a my tak nějak věřili, že spíše využíváte facebooku a webové stránky už nejsou tak podstatné.

Proběhla valná hromada 2020

Ikona - valná hromada

Uvolnění omezení v souvislostí s pandemií koronaviru nám umožnilo uspořádat valnou hromadu naší jednoty. Ta proběhla v úterý 26. května na přísálí naší jednoty. Před zahájením valné hromady se sešlo 18 dospělých členů a 1 host. Účast byla tedy dostatečná, aby byla valná hromada usnášení schopna.

Výbor ještě jednou děkuje všem přítomným členům jednoty za hladký průběh valné hromady.

Proběhla jarní brigáda

Jarní brigáda 2019

Dnes v neděli 28. dubna proběhla jarní brigáda. Povedlo se nám poklidit listí, odpadky od našich hodných návštěvníků a připravili jsme areál na pálení čarodějnic. Moc děkujeme všem, kteří dorazili a zapůjčili potřebnou techniku, mechanizaci, nářadí či obstarali občerstvení pro účastníky.