Svatomartinský turnaj ve stolním tenise

Foto - účastníci

15. listopadu 2021 proběhl druhý ročník Svatomartinského turnaje ve stolním tenise. Letošní ročník byl poznamenaný omezením ohledně Covidu -19. Proto byl turnaj netradičně v pondělí odpoledne a byl připraven pouze pro kategorii žactvo a dorost. Soutěž probíhala ve dvouhrách a jednotliví sportovci hráli všechny zápasy mezi sebou.

Vánoční badminton se opět vydařil

Fotografie z turnaje

Na svatého Štěpána, nebo-li na druhý svátek vánoční proběhl každoroční Vánoční turnaj v badmintonu ve čtyřhrách, kterého se zúčastnilo 12 družstev z toho dvě ze Stochova. Na sportovní zápolení se přišlo podívat asi 17 fandů, takže byla v sokolovně příjemná sportovní nálada.

1. ročník Svatomartinského turnaje ve stolním tenisu

Fotografie ze Svatomartinského turnaje ve stolním tenisu 2019

Druhá listopadová sobota v naší sokolovně patřila stolnímu tenisu. 8. listopadu u nás totiž proběhl 1. ročník Svatomartinského turnaje ve stolním tenisu. Turnaj byl rozdělen na dvě části - a to kategorii mládež, kde se zúčastnilo 7 hráčů a hráček a dále soutěž dospělých, kde se zúčastnilo 12 hráčů a hráček. Po tvrdém ale férovém souboji, soutěž v kategorii mládež vyhrála Kateřina Jupová.

Nohejbalový turnaj tříčlenných družstev

Fotografie z nohejbalového turnaje 2019

Minulou sobotu - 18. května 2019, jsme uspořádali tradiční Nohejbalový turnaj tříčlenných družstev o pohár starostky Sokola. Byla to poslední akce ve cvičební roce 2018/2019. Krásné počasí přilákalo na naše hřiště několik desítek účastníků a diváků, včetně dětí. Pro všechny naše jednota zajistila občerstvení a pro příchozí děti i sportovní vyžití.