Omezení

Rušíme mikulášské zábavy

Zrušená mikulášská

Z důvodu zhoršené situace ohledně Covid-19 a aktuálních nařízení vlády, oznamujeme, že musíme zrušit obě plánované mikulášské zábavy - tedy dětskou mikulášskou i dospěláckou čertovskou. Velice se všem omlouváme. Bohužel nejsme schopni splnit a kontrolovat všechny nastavené podmínky, navíc nechceme diskriminovat žádné návštěvníky.

Změny v podmínkách od 22. listopadu 2021

Podmínky

V návaznosti na vydané nařízení vlády měníme podmínky, za kterých je možné dále cvičit. Cvičení probíhá stále dle rozvrhu hodin, musí být ale dodrženy následující podmínky:

Nová omezení - do Sokolovny s rouškou

Rouška

Dnešním dnem platí nová omezení - ve všech vnitřních prostorech Sokolovny je povinnost nosit roušku. Cvičenec ji odloží až před zahájením cvičení v tělocvičně. Po skončení cvičení si ji opět musí nasadit (pokud možno tu svojí :))

Možno využívat šatny a další uvolnění

V pondělí 25. května nám další uvolňování omezení umožňuje otevřít a využít šatnu pro převlékání. Již tedy nemusíte chodit na cvičení ve cvičebním úboru. Dále platí omezení používat ke vstupu jen vchod od hřiště - zde je umístěna u vchodu dezinfekce na ruce, využívat jen dámská WC - kde je umístěna dezinfekce na povrchy a řádné vydezinfikování prostor WC po použití.

Otvíráme sokolovnu pro první oddíly

Ikona - obnovení cvičení

Dnes v pondělí 11. května dochází k uvolnění opatření a my můžeme konečně otevřít naší sokolovnu pro první cvičení. Tento týden je tedy sokolovna v provozu pro oddíly badmintonu a pro kondiční cvičení žen. Dětské oddíly zatím necháváme uzavřeny.

Sokolovna uzavřena - venkovní sportoviště otevřeno

Virus

Aktuální informace ke dni 29. dubna 2020. Z důvodu nouzového stavu a nařízení vlády a doporučení vedení ČOS je vnitřní prostor sokolovny stále uzavřen. Venkovní areál je otevřen pro sportovní účely. Žádáme všechny cvičence a sportovce, aby dodržovali nastavená pravidla - nosili roušky a udržovali předepsané rozestupy.

Sokolovna uzavřena

Obrázek - uzavření sokolovny

Z důvodu nařízení vlády je od dnešního dne uzavřena sokolovna i venkovní sportovní areál. Prosíme, respektujte toto nařízení a nenavštěvujte náš areál. Věříme, že situace se brzy uklidní a budeme moci opět sportovat. Sledujte naše stránky, náš facebookový profil, budeme pro vás přinášet aktuální informace.