Děti

Rušíme mikulášské zábavy

Zrušená mikulášská

Z důvodu zhoršené situace ohledně Covid-19 a aktuálních nařízení vlády, oznamujeme, že musíme zrušit obě plánované mikulášské zábavy - tedy dětskou mikulášskou i dospěláckou čertovskou. Velice se všem omlouváme. Bohužel nejsme schopni splnit a kontrolovat všechny nastavené podmínky, navíc nechceme diskriminovat žádné návštěvníky.

Svatomartinský turnaj ve stolním tenise

Foto - účastníci

15. listopadu 2021 proběhl druhý ročník Svatomartinského turnaje ve stolním tenise. Letošní ročník byl poznamenaný omezením ohledně Covidu -19. Proto byl turnaj netradičně v pondělí odpoledne a byl připraven pouze pro kategorii žactvo a dorost. Soutěž probíhala ve dvouhrách a jednotliví sportovci hráli všechny zápasy mezi sebou.

Proběhly dětské šibřinky aneb maškarní rej

Fotografie z dětských Šibřinek 2020

Masopust je v naší obci stále oblíbenější a oblíbenější. Masopustní průvod pořádaný Obcí Kačice a spolkem Kačice letí vždy prochází celou naší obcí. V průvodu se zpívá, tančí a na stanovištích po obci hojně hoduje. A jaký by to byl masopustní průvod bez zábavy na konci. Proto ve stejný den, jako je průvod pořádáme Dětské Šibřinky - maškarní rej.

Zapálili jsme hranici aneb Čarodějnice 2019

Fotografie z čarodějnic 2019

V úterý 30. dubna proběhlo naše tradiční pálení čarodějnic. My vám dnes konečně přinášíme poděkování a pár fotografií. Akce se zase povedla, a i když nám moc počasí nepřálo a byla trochu zima. Důležité je, že nám nepršelo. Stejně jako každý rok, i letos přišlo hodně krásných čarodějnic a čarodějů. A musíme uznat, že kostýmy se každý posouvají o level výše.

Mikulášská zábava zaplnila sokolovnu

Fotografie z mikulášské zábavy Sokola Kačice 2018

V sobotu dne 8. 12. 2018 proběhla v naší sokolovně MIKULÁŠSKÁ BESÍDKA PRO DĚTI. Tato akce se velmi povedla děkujeme jak ČERTŮM, MIKULÁŠOVI, ANDĚLOVI, KAPELE FREESTYLE a hlavně dětem a rodičům, kteří se přišli pobavit a udělat si hezké odpoledne.