Mikulášská

Rušíme mikulášské zábavy

Zrušená mikulášská

Z důvodu zhoršené situace ohledně Covid-19 a aktuálních nařízení vlády, oznamujeme, že musíme zrušit obě plánované mikulášské zábavy - tedy dětskou mikulášskou i dospěláckou čertovskou. Velice se všem omlouváme. Bohužel nejsme schopni splnit a kontrolovat všechny nastavené podmínky, navíc nechceme diskriminovat žádné návštěvníky.

Mikulášská besídka pro děti a Čertovská pro dospělé 2019

Fotografie z mikulášské 2019

2. adventní víkend se uskutečnila v naší sokolovně tak jako každý rok krásná akce pro děti "Mikulášská besídka". Opět navštívil naší besídku Mikuláš s Andělem a Čerty a děti i dospěláci měli o zábavu postaráno. Děkujeme skupině Freestyle za hudební doprovod a program a dále všem zúčastněným.

Mikulášská zábava zaplnila sokolovnu

Fotografie z mikulášské zábavy Sokola Kačice 2018

V sobotu dne 8. 12. 2018 proběhla v naší sokolovně MIKULÁŠSKÁ BESÍDKA PRO DĚTI. Tato akce se velmi povedla děkujeme jak ČERTŮM, MIKULÁŠOVI, ANDĚLOVI, KAPELE FREESTYLE a hlavně dětem a rodičům, kteří se přišli pobavit a udělat si hezké odpoledne.