Stolní tenis

Svatomartinský turnaj ve stolním tenise

Foto - účastníci

15. listopadu 2021 proběhl druhý ročník Svatomartinského turnaje ve stolním tenise. Letošní ročník byl poznamenaný omezením ohledně Covidu -19. Proto byl turnaj netradičně v pondělí odpoledne a byl připraven pouze pro kategorii žactvo a dorost. Soutěž probíhala ve dvouhrách a jednotliví sportovci hráli všechny zápasy mezi sebou.

Pondělí 7. 9. 2020 - Start cvičení!

Startujeme cvičení logo

Radostnou zprávu pro všechny návštěvníky máme! V pondělí 7. září 2020 oficiálně startujeme cvičební rok 2020 / 2021. První hodinou v našem cvičebním roce je Stolní tenis! Doražte v hojném počtu. Dále máme přichystány hodiny Badmintonu a Kondičního cvičení - to bude prozatím ve středu.

1. ročník Svatomartinského turnaje ve stolním tenisu

Fotografie ze Svatomartinského turnaje ve stolním tenisu 2019

Druhá listopadová sobota v naší sokolovně patřila stolnímu tenisu. 8. listopadu u nás totiž proběhl 1. ročník Svatomartinského turnaje ve stolním tenisu. Turnaj byl rozdělen na dvě části - a to kategorii mládež, kde se zúčastnilo 7 hráčů a hráček a dále soutěž dospělých, kde se zúčastnilo 12 hráčů a hráček. Po tvrdém ale férovém souboji, soutěž v kategorii mládež vyhrála Kateřina Jupová.