Cvičení

Změny v podmínkách od 22. listopadu 2021

Podmínky

V návaznosti na vydané nařízení vlády měníme podmínky, za kterých je možné dále cvičit. Cvičení probíhá stále dle rozvrhu hodin, musí být ale dodrženy následující podmínky:

Sokol je zpět - Předškolní děti se vrací do cvičení

Sokol je zpět!

Máme skvělou zprávu pro všechny naše předškolní cvičence! Cvičitelka Šárka se s velkým nadšením rozhodla od 6. května 2021 obnovit cvičení. Cvičit se bude ve venkovních prostorech Sokolovny, kdy budou splněny všechny podmínky z nařízení vlády č. 423 ze dne 29. dubna 2021.

Nová omezení - do Sokolovny s rouškou

Rouška

Dnešním dnem platí nová omezení - ve všech vnitřních prostorech Sokolovny je povinnost nosit roušku. Cvičenec ji odloží až před zahájením cvičení v tělocvičně. Po skončení cvičení si ji opět musí nasadit (pokud možno tu svojí :))

Pondělí 7. 9. 2020 - Start cvičení!

Startujeme cvičení logo

Radostnou zprávu pro všechny návštěvníky máme! V pondělí 7. září 2020 oficiálně startujeme cvičební rok 2020 / 2021. První hodinou v našem cvičebním roce je Stolní tenis! Doražte v hojném počtu. Dále máme přichystány hodiny Badmintonu a Kondičního cvičení - to bude prozatím ve středu.

Možno využívat šatny a další uvolnění

V pondělí 25. května nám další uvolňování omezení umožňuje otevřít a využít šatnu pro převlékání. Již tedy nemusíte chodit na cvičení ve cvičebním úboru. Dále platí omezení používat ke vstupu jen vchod od hřiště - zde je umístěna u vchodu dezinfekce na ruce, využívat jen dámská WC - kde je umístěna dezinfekce na povrchy a řádné vydezinfikování prostor WC po použití.

Otvíráme sokolovnu pro první oddíly

Ikona - obnovení cvičení

Dnes v pondělí 11. května dochází k uvolnění opatření a my můžeme konečně otevřít naší sokolovnu pro první cvičení. Tento týden je tedy sokolovna v provozu pro oddíly badmintonu a pro kondiční cvičení žen. Dětské oddíly zatím necháváme uzavřeny.

Sokolovna uzavřena

Obrázek - uzavření sokolovny

Z důvodu nařízení vlády je od dnešního dne uzavřena sokolovna i venkovní sportovní areál. Prosíme, respektujte toto nařízení a nenavštěvujte náš areál. Věříme, že situace se brzy uklidní a budeme moci opět sportovat. Sledujte naše stránky, náš facebookový profil, budeme pro vás přinášet aktuální informace.

Kondiční cvičení i v neděli

Plakát - kondiční cvičení

Milé dámy, zveme vás všechny na cvičení, které kromě středy pořádáme nově i v neděli. Start je vždy od 18:00 hodin. A pozor! Nezapomeňte, plesová sezóna se blíží, tak přijďte všechny, ať jsme ještě krásnější.

První nedělní cvičení startuje 6. ledna

Srdečně vás zve cvičitelka Pavla Bažantová