Vzdělavatelství

Spouštíme nový web

Nový web

A je to tady! Konečně náš náčelník dodělal to, co dlouho sliboval. Nový web naší jednoty! Trvalo to dlouho, co staré stránky jen tak visely v nefunkčním stavu. Obsah se neměnil, údaje byly zastaralé a my tak nějak věřili, že spíše využíváte facebooku a webové stránky už nejsou tak podstatné.

Proběhly dětské šibřinky aneb maškarní rej

Fotografie z dětských Šibřinek 2020

Masopust je v naší obci stále oblíbenější a oblíbenější. Masopustní průvod pořádaný Obcí Kačice a spolkem Kačice letí vždy prochází celou naší obcí. V průvodu se zpívá, tančí a na stanovištích po obci hojně hoduje. A jaký by to byl masopustní průvod bez zábavy na konci. Proto ve stejný den, jako je průvod pořádáme Dětské Šibřinky - maškarní rej.

Mikulášská besídka pro děti a Čertovská pro dospělé 2019

Fotografie z mikulášské 2019

2. adventní víkend se uskutečnila v naší sokolovně tak jako každý rok krásná akce pro děti "Mikulášská besídka". Opět navštívil naší besídku Mikuláš s Andělem a Čerty a děti i dospěláci měli o zábavu postaráno. Děkujeme skupině Freestyle za hudební doprovod a program a dále všem zúčastněným.